ZABAVI SE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


ZABAVI SE
 
HomePortailGalleryLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Ko se sa kim slaze?!

Go down 
+2
~*TiCa*~
h5n1
6 posters
AuthorMessage
h5n1
Admin
Admin
h5n1


Posts : 363
Join date : 2008-03-22
Age : 30

Ko se sa kim slaze?! Empty
PostSubject: Ko se sa kim slaze?!   Ko se sa kim slaze?! Icon_minitimeSun Mar 23, 2008 6:02 pm

Ako si OVAN privlaci te vaga, dobro ti je sa lavom, strijelcem, nije lose sa vodolijom i ovana i bjezi od raka i jarca ...

Ako si BIK privlaci te skorpija, dobro ti je sa djevicom i jarcem, nije lose sa rakom i ribom, bjezi od lava i vodolije ...

Ako si BLIZANAC privlaci te strijelac, dobro ti je sa vagom i ovanom i vodolijem, nije lose sa bikom i lavom bjezi od djevice i ribe ...

Ako si RAK privlaci te jarac, dobro ti j sa skorpijom i rakom, nije lose sa bikom i djevicom, bjezi od vage i ovna ...

Ako si LAV privlaci te vodolija, dobro ti je sa strijelcem i ovnom, nije lose sa vagom i blizancem, bjezi od skorpije i bika ...

Ako si DJEVICA privlaci te riba, dobro ti je sa jarcem i bikom, nije lose sa skorpijom i rakom, bjezi od strijelca i blizanca ...

Ako si VAGA privlaci te jarac, dobro ti je sa skorpijom i blizancem, nije lose sa strijelcem i lavom, bjezi od jarca i raka ...

Ako si SKORPIJA privlaci te bik, dobro ti je sa ribom i rakom, nije lose sa jarcem i djevicom, bjezi od lava i vodolije ...

Ako si STRIJELAC privlaci te blizanac, dobro ti je sa ovanom, lavom, bikom i rakom, nije lose sa vodolijom i vagom, bjezi od ribe i djevice ...

Ako si JARAC privlaci te rak, dobro ti je sa bikom i djevicom, nije lose sa ribom i skorpijom, bjezi od ovna i vage ...

Ako si VODOLIJA privlaci te lav, dobro ti je sa blizancem i vagom, nije lose sa ovnom i strijelcem, bjezi od raka i skorpije ...

Ako si RIBA privlaci te djevica, dobro ti je sa rakom i skorpjom, nije lose sa bikom, bjezi od blizanca i strijelca ...
Back to top Go down
https://ne-zabavi-se.forumotion.com
~*TiCa*~
Moderatori
Moderatori
~*TiCa*~


Posts : 974
Join date : 2008-03-23
Age : 30
Location : Nije bitno gde, vec s kim...

Ko se sa kim slaze?! Empty
PostSubject: Re: Ko se sa kim slaze?!   Ko se sa kim slaze?! Icon_minitimeSun Mar 23, 2008 8:53 pm

Dacha wrote:
Ako si OVAN privlaci te vaga, dobro ti je sa lavom, strijelcem, nije lose sa vodolijom i ovana i bjezi od raka i jarca ...

Do skoro mi se svidjala jedna vaga, bila sam sa strelcem,a sad mi se svidja vodolija.... Cudno da je sve tacno, posto sam prestala imalo da verujem u horoskop...
Back to top Go down
http://el-sueno-de-morfeo.forumr.net/index.htm
A GiRl LiKe Me
Pohvaljen!
A GiRl LiKe Me


Posts : 236
Join date : 2008-03-23

Ko se sa kim slaze?! Empty
PostSubject: Re: Ko se sa kim slaze?!   Ko se sa kim slaze?! Icon_minitimeMon Mar 24, 2008 3:01 pm

Ma ja ne verujem uopste u horoskop.
Back to top Go down
anahidany
Clan u razvoju!
anahidany


Posts : 149
Join date : 2008-03-25
Age : 30
Location : tamo gde niko nije

Ko se sa kim slaze?! Empty
PostSubject: Re: Ko se sa kim slaze?!   Ko se sa kim slaze?! Icon_minitimeWed Mar 26, 2008 3:48 pm

Ima li ovde nekog jaraca, skorpije ili blizanca????? hehehehhehe
Back to top Go down
http://www.rbd-diego.your-talk.com
..CoLuNgA...GiRl..
Glavni zabavljac!
..CoLuNgA...GiRl..


Posts : 564
Join date : 2008-03-25
Age : 30
Location : svuda..po malo..

Ko se sa kim slaze?! Empty
PostSubject: Re: Ko se sa kim slaze?!   Ko se sa kim slaze?! Icon_minitimeFri Mar 28, 2008 8:01 pm

Ja sa jarcima,lepo lepo!!
Back to top Go down
A GiRl LiKe Me
Pohvaljen!
A GiRl LiKe Me


Posts : 236
Join date : 2008-03-23

Ko se sa kim slaze?! Empty
PostSubject: Re: Ko se sa kim slaze?!   Ko se sa kim slaze?! Icon_minitimeFri Mar 28, 2008 8:32 pm

Ja sa strelac,skorpija,rak,blizanac,devica,ovan,.....
Back to top Go down
Naughty....
Jos malo pa clan!
Naughty....


Posts : 52
Join date : 2008-03-23
Age : 29

Ko se sa kim slaze?! Empty
PostSubject: Re: Ko se sa kim slaze?!   Ko se sa kim slaze?! Icon_minitimeSun Mar 30, 2008 9:07 pm

Mene privlaci jarac, dobro mi je sa skorpijom i rakom, nije lose sa bikom i djevicom, bezim od vage i ovna ...
LOL....
Back to top Go down
Sponsored content





Ko se sa kim slaze?! Empty
PostSubject: Re: Ko se sa kim slaze?!   Ko se sa kim slaze?! Icon_minitime

Back to top Go down
 
Ko se sa kim slaze?!
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
ZABAVI SE :: Horskop!-
Jump to: